Nevjerojatno slasna krema za tuširanje s kakaom i lješnjakom uz alou veru i glicerin za omekšavanje i hidrataciju osjetljive kože.
Velikodušno zagrabite i razmažite po cijelom tijelu ispod tuša ili u kupki. Isperite i uživajte u mekoći.
Prah kakaa ima svilenkastu teksturu i slastan miris, dok glicerin daje hidrataciju kako bi smanjio znakove isušivanja.
Glicerin u proizvodu posve je veganski i bez palminog ulja. Dobiva se iz uljane repice uzgojene u Velikoj Britaniji.
„Nemojte zaboraviti što se dogodilo čovjeku koji je iznenada dobio sve što je želio…živio je zauvijek sretno.“ – Willy Wonka
KAKO UPOTRIEBITI:
Potpuno prilagođen veganima, ovo je izvrsno sredstvo za pranje tijela za suhu kožu. Uzmite dobru šaku i udahnite bogatu aromu kakaa dok njome radite po cijelom tijelu, a zatim isperite.
17.00 KM / 120g |
|